Tarihçe

Biz Kimiz?

Kırmızılar Uluslararası Taşımacılık

1980 yılından bu yana nakliye sektörünün içinde olan ve İbrahim KIRMIZI öncülüğünde Gaziantep’te kurulan KIRMIZILAR SPED ULUSLARARASI TAŞIMACILIK FİLO KİRALAMA PET. ÜRÜN. VE YAPI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak taşımacılık sektöründe güvenilir ve düzenli bir şekilde hizmet vermektedir.

Şu an Gaziantep'te tam donanımli 15 özmal araçtan oluşan tır filosu ve deneyimli personelleri ile hizmet vermektedir. Gaziantep’te kurulan KIRMIZILAR SPED ULUSLARARASI TAŞIMACILIK FİLO KİRALAMA PET. ÜRÜN. VE YAPI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak profesyonel yönetim kadrosu ve deneyimli personeli ile uluslararası taşımacılık sektöründe en iyi hizmeti verebilmek için her yıl kendisini yenilemektedir.

15 adet özmalaraçla beraber Balkan ülkelerinin yanı sıra Avrupa ülkelerine ithalat ve ihracat taşıma hizmeti vermektedir. Ayni Zamanda 3. ülkelere de sorunsuz taşıma hizmeti vermeye başlamıştır.

Firmamizın temel prensipi doğruluk, dürüstlük güvenli ve en hızlı ulaşımın yanında En uygun fiyatlarla tüm müşterilerimize hizmet verebilmektir. Müşterilerimize aracın seyri hakkında sürekli bilgi aktarmak ve en seri sekilde malzemeyi yerine ulaştırabilmektir.